Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz.

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

Yorumlakazan.Net Kullanıcı Sözleşmesi

Sistem Tanımı: İnternet dünyasında kazanç elde etmek isteyenlere, basit görevler ile farklı oranlarda kazanç imkânı sunan yorumlakazan.net, kullanıcı bazlı bir “görev yap kazan” sistemidir.
Aynı zamanda, internet üzerinde belirli amaç ve hedefleri olanlara da, doğal yollardan takipçi, yorum, puanlama, referans, beğeni kazanma ve benzer aksiyonlar sunar.

Kullanıcı Tanımı:

Üye: Üyeler, kayıt olup hesaplarını onayladıktan sonra ( E-mail veya SMS ) sitenin tüm fonksiyonlarını kullanma hakkına sahip olurlar.

İki farklı aksiyona girebilirler:

* Görevleri, belirtilen tanımlara uygun biçimde tamamlayarak kazanç elde edebilir.
* Kendi ihtiyaçlarına göre, sisteme görev gönderebilir. Bu sayede, ihtiyaçları olan takipçi, yorum, indirme vb. gibi aksiyonları organik biçimde elde edebilirler.

Görev Yapan Sorumlulukları

Sisteme üye olduktan sonra, paneldeki aktif görevlerden kendilerine en uygun olanları seçebilirler. Seçilen görevlerin, talimat kısımlarında tüm görevin ayrıntıları belirtilmektedir.
Bu ayrıntılara riayet ederek, istenilen görevi tamamlamakla sorumludurlar.

* Her görevin ayrı talimatı, görev sayfasında yer almaktadır. Belirtilen talimat gereğince, tüm aşamaları usulünce ve istenilen şeklinde yapması gerekmektedir. Bu şartlara uygun yapılan görevler, platform yönetimi tarafından onaylayarak görev yapan kişinin kazanç hanesine belirtilen tutarı aktarırlar.

* Görevlerde, ispat sistemi aktiftir. İspat sistemi; görev tamamlanınca istenilen ekran görüntüsü veya video için kullanılır. Görev talimatlarında, ispatlanması istendiği takdirde, bu sistemi aktif olarak kullanmaları gerekmektedir.

* Yapılan görevlerin sürekliliği yani kalıcılığı esastır. Onaylanana kadar veya onaydan sonra, görevi tamamlayan kişi kesinlikle yapılan işlemleri geri almamalıdır. Takipten çıkma, yorumu kaldırma, uygulamayı kaldırma veya görev sonrası hemen silme, beğeni işlemini geri alma, talimatta belirtilen her türlü işlem sonrasında art niyetli olarak işlemleri geri almak etik olarak haksızlığa neden olmaktadır. Bu durumların tespiti anında, hem görev vericinin hakkını, hem de platform ve kullanıcıların hakkını gözeterek, kazanç eksiltmesi uygulanır.
Aynı zamanda, platform içerisinde tedbir amaçlı uygulamalar için geçerli bir mazerettir.
( Üyeliği silme, hesabı dondurma vb. )

 Görev Verenin Sorumlulukları

Sistem üzerinden, bireysel veya kurumsal çıkarlarına uygun olarak sistemin elverdiği tüm işlemler için görev tanımlaması yapabilirler. Görevleri, kendi panelinden oluşturma hakkına sahiptirler. Kredi yükleme sonrasında, bu görevleri site yönetimine kontrol amacıyla gönderebilirler. Uygun olan görevler, platform yönetimi tarafından gerekiyorsa düzenlemeleri yapılarak onaylanır ve sistemde aktif görevler arasında yerini alır.Görev ve Sorumlulukları

Sistemin alt yapısına ve işleyişine uygun olarak; takip, yorum, beğeni, indirme ve benzeri işlemler için sistemi ve sistemin üyelerine platform yönetiminin uygun gördüğü işleri verebilir.

* TCK’nın ön gördüğü yasal mevzuata göre; hiçbir aykırı ve illegal işlem için sistemi aracı kullanamaz.
* Aldatıcı, haksız rekabete yol açıcı, suistimale açık hiçbir amaçla kullanamaz.
* Sistem üzerinden verilen görevlerin, tam ve eksiksiz talimatlarını kontrole göndermeden önce belirtmelidir.
* Sistemde onay gören ve aktif olarak üyelere sunulan görevlerde, sonradan değiştirme yapılamaz. O nedenle, her işlem için onaya göndermeden önce iyice kontrol edilerek ve net karar verilerek işlem yapılmalıdır.
* İspat sistemini esas alır. Kendi göreviyle ilgili takip sorumluluğu kendine aittir. Herhangi bir haksız kazanç, yanıltma ve uygunsuz davranışı site yönetimine rapor ederek, gerekli işlemi talep edebilir. Bu durumu, ayrıca ispat ile sorumludur.

Görev ve Ücret / Kazanç Değişiklikleri

Sistem üzerindeki her görevin ilk belirlenen talimatları ve ücreti esastır.
Aktif olarak sunulduktan sonra, üzerinde herhangi bir değişiklik söz konusu olamaz.

* Görevlerin arz / talep durumuna göre, fiyat değişikliği göstermesi kabul edilebilir.
Bu değişiklik; görev verenin bütçesi, sistemin kazanç ve gider istikrarı göz önüne alınarak, her görevde görülebilir.
* Yorumlama, takip, beğeni ve benzeri birçok görev çeşidinde, sabit fiyat uygulanamaz.
Her bir görevin, başta görev veren bütçesi ve sistem gelir / gideri düşünülerek yönetim tarafından uygulanabilirliği herkesçe kabul edilir.

 

Onay ve Ödeme Süreleri

Görev veren tarafından sisteme gönderilen görevlerin, kurallara uygunluğu, talimatların netliği kontrol edilerek onay ve ret işlemi 1-3 saat arasında sürebilir.

* Görev yapanlara ödeme alt limiti 5 TL’dir.
* Herhangi bir sorun rapor edilmediği veya tespit edilmediği durumlarda ödemeleri, sistemdeki ödeme talebi sistemini kullanmak kaydıyla 1-3 gün arasında sadece banka hesabına yapılmaktadır.
* Sisteme bakiye yükleme işlemleri banka havale / eft ve kredi kartı ile yapılmaktadır.
* İlerleyen dönemlerdeki ödeme alma ve yapma çeşitliliği sistemde herkese açık şekilde duyurulacaktır.

İstenen Kişisel Bilgilerin Amacı ve Kullanım Alanı

Sistem üzerinde, kayıt esnasında bazı kişisel bilgiler istenmektedir.
Sistem, üyelik esasına dayandığı için, bu bilgileri sistemi kullanabilmeniz için istendiğinin bilincinde olmanız gerekir. Sonrasında, bu tip bilgiler sayesinde, görev veren taleplerine göre farklı niteliklere özel görevler tanımlayabilmek için kullanılabilir.
Ayrıca, sistemdeki gelişmeler, duyurular ve iletişim gereksinimi durumları gözetilerek, bazı iletişim bilgileri ( e-mail, gsm no vb. ) istenmektedir.
Bu bilgilerin doğruluğu, sistemdeki üyeliklerinizi onaylayabilmeniz için gerekli ve mecburidir.

Doğru bilgi paylaşımı tamamen üyenin sorumluluğundadır. Sistem ile ilgili duyuru ve bildirimlerin yanı sıra, reklam ve tanıtım / promosyon ihtiyaçları içinde kullanılabilir. Kullanım sadece sistem ile alakalı olacak ve 3. Kişi ve kurumlarla paylaşımı kesinlikle yapılmayacaktır.

Referans Sistemi ve Üyelik Rankları

Görev yapan kullanıcıları ilgilendiren, sistem özelliklerinden ikisidir.

Referans Sistemi: Her üye, üyeliğini onayladığı ( Aktif ettiği ) andan itibaren, kendi panelinden sadece üyeye özel üretilmiş referans kodu ve bağlantıyı görebilir. Bu bağlantı veya kodu kullanarak, sisteme kazandırdığı her aktif ve görev yapan kullanıcıdan %10 oranında ekstra kazanç sağlayabilirler. Kazanç durumunda, her iki üyeden de herhangi bir kazanç eksilmesi yaşanmaz. Sistem üzerinden sağlanan bu avantaj, referans olarak kayıt olan her üyenin görev aksiyonunda zaman kısıtlaması olmaksızın, referansı ile üye olunan üyeye ekstra olarak yansır. Her üye, referans sistemi aktif olduğu sürece bu özelliği kullanabilir. Fake üyelik tespitleri veya gözlenen sahtekârlık, yanıtlama vb. gibi olumsuz durumlarda referans olan üyeler ve referansı ile üye kazandıran üye sistemden uzaklaştırılır. Bu sayede kazanılan kazançların ödemeleri yapılmaz.

Üyelik Rankları: Her üye, sistemde önceden nitelikleri belirlenmiş üyelik rank paketlerinden satın alabilir. Bu üyelik ranklarının tüm detayları, satın alma öncesinde ekranda net biçimde üyeye beyan edilir. Satın aldığı paket ve satın aldığı paket süresi boyunca, belirtilen niteliklerde ekstra kazanç imkânı vardır.Bu sözleşme metninde yer alan tüm kural ve tanımları görev veren / görev yapan tüm üyelik çeşitlerini kapsamaktadır. Üye olduktan sonra, tüm bu şart ve tanımlar kabul etmiş sayılırsınız.


Yasal Açıklama: Sistemin kötü amaçlı kullanımı, görev veren bakiyesinin illegal yollarla gereksiz harcanmasına sebep olunması, hack ( Hiçbir ödeme bilgisi sistem üzerinde veya veri tabanında barındırılmaz. ) gibi ekstrem durumlarda, sistem yönetimi ve görev veren kişi / kurum – bu olaya sebep verenler hakkında maddi / manevi hukuki hak arayışına girebilir. Sistem,  bu durumlarda, görev veren ( zarar gören ) kişiye ve resmi kurumlara tüm bilgileri sunmakla yükümlüdür. Kayıttan sonra, tüm üyelerin aksiyonları ( görev yapma, yazışma, işlem, giriş ve çıkış aksiyonları, İP adresi, e-mail adresi, gsm no’su vb. ) veri tabanında kayıt altında tutulmaktadır. Her üye bu nedenle, kendi yaptıklarından sorumludur. Sistem yönetimi ise, durumu kontrol etmek, tedbir almak ( teknik anlamda ), gerekli durumlarda bilgi paylaşımı işbirliğiyle sorumludur.

Sorun/ Soru ve fikir için her kullanıcı sistemin destek alanını kullanabilir.

 

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.