Youtube Görevleri ile Para Kazanmak

Youtube Görevleri ile Para Kazanmak

İnternette para kazanma yöntemleri konusunda, birçok farklı alternatif yöntem var. Bunlardan genellikle en fazla tercih edilenlerden birisi Youtube görevleri ile para kazanmak diyebiliriz.

Peki, Youtube takip, beğeni ve abonelik ile nasıl para kazanabiliriz?

 

Birçok Youtube fenomeni, aslında kanallarını açtıktan bir süre sonra bazı destek / takviyelere ihtiyaç duyarlar. Onların, kanallarından para kazanabilir duruma gelmesi için, 10 bin abone ve 4.000 saat toplam izlenme süresi limitlerini aşması gerekiyor. Bu aşamaya kadar, genellikle organik abone, organik beğeni ve organik yorum kazanma gibi bazı mecburiyetleri doğuyor.

Hem bireysel hem de şirket veya kurumların Youtube kanallarında daha çok aksiyon yaratmaları için en garantili ve en çok etkili yöntemlerden birisi de Youtube görevleri ile para kazanma amacında olanların yer aldığı mecralarla çalışmak.

Youtube kategorisinde ne tür görevler yer alıyor?

Her kanal sahibi, kendi ihtiyacı doğrultusunda;

- Youtube video beğeni,
- Youtube kanal aboneliği,
- Youtube video yorum,
- Ayrıca bu görevlerin tamamının yer aldığı tek kategoride görev açabilmektedir.

Sizler için önemli olan, görevlerde yer alan talimatları harfiyen uygulamak ve kanıt görüntülerini bu şekilde sisteme yüklemek.

Unutmayın, bu görevlerde hem görev veren hem de site yönetimi sık sık geri işlemleri ( Abonelikten çıkma, beğeniyi kaldırma, yorumu silme vb. ) kontrol etmektedir. Bu tip bir durum fark edildiğinde hem kazancınızdan hem de tüm hesabınızdan olabilirsiniz. Bu yüzden, son derece dikkatli olmanızda fayda var bu konuda.


Youtube görevlerinden nasıl para kazanabilirim?

Aslında oldukça basit bir yöntem diyebiliriz. Yorumlakazan.NET bu aşamada, görev verenlerin seçeceği birçok alternatif görev kategorisine sahip. Bunlardan bazıları Youtube takipçi, Youtube yorum ve Youtube beğeni kategorisidir.  Siteye giriş yaptıktan sonra, açık olan görevlere baktığınızda bu kategorideki görevlerin talimatlarına dikkat etmeniz ve görevleri istenenlere göre gerçekleştirmeniz para kazanmanız için yeterlidir.

- Açık olan görevlerin üzerine tıklayın.
- Görev talimatında yazanları, eksiksiz olarak gerçekleştirin.
- Görev için istenenleri gerçekleştirdikten sonra istenen ekran görüntüsü kanıtlarını o görevin kanıt gönder alanından yükleyin.

İşlem bittikten sonra, görev verenin veya site yönetiminin kanıtlarını incelemesini bekleyin. Onaylanan her görev sonrasında, o görev için belirtilmiş puanı hesabınızda görürsünüz.

Toplamda 5000 Puan (5 TL) hesap bakiyesine ulaştığınızda, sistemden para çekme talebini gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede, ödemeniz belirttiğiniz ödeme yöntemiyle hesabınıza aktarılmış olur.

Önerilen Yazılar
Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

V3 versiyondan , V4 versiyona geçerken veritabanından - sistemin genel....

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram Takipçi Arttırma

  İnstagram hesabınız var ama takipçi sayısı az olduğu için....

Twitter Organik Takipçi, Yorum, Beğeni, Retweet Hizmetleri

Twitter Organik Takipçi, Yorum, Beğeni, Retweet Hizmetleri

Twitter Organik Takipçi, Yorum, Beğeni, Retweet Hizmetleri Sosyal medya....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.