YorumlaKazanNET Satılıktır

YorumlaKazanNET Satılıktır

Sitemiz, yorum ve görev yaparak para kazandırma üzerine kurulu son zamanların revaçta olan sistemlerinden biri olarak yayın yapmaktadır. 2020 senesi Ağustos ayından itibaren V3 sistem ile yayına başlayan YorumlaKazan, son 2 aydır V4 sistemi ile yayına devam etmektedir.

Teknik Özellikleri :

- PHP & PDO Yazılım ve Veri Tabanı Sistemi
- Kullanıcı Paneli ( Görev Yapan ve Görev Verenler Tek Kullanıcı Panelinden Sistemi Kullanabilir. )
- Dijital Market
- Puan Sistemi
- Bonus Sistemi
- Profil Bonus Sistemi
- Referans Sistemi
- Üye Rank ve Cinsiyet, Şehir, Meslek, Rütbe Özellikleri
- Çoklu Kullanıcı ( Multi User ) Tespit Sistemi
- Gelişmiş Kanıt Belirtme ve Onay / Ret Özelliği
- Telegram Kanal ve Bot Yönetimi
- SMS / Mail üyelik aktivasyonu ve SMS Bilgilendirme Sistemi
- Site Özel Alanları ve Görev Yönlendirme Sayfasında Reklam Sistemi
- Ticket ( Destek ) ve Duyuru Sistemi
- Papara, Havale & Eft, Sanal Pos ve Kripto Para Kredi Yükleme Olanağı
- Google Play Üzerinde Yayında Olan Uygulamasıyla Mobil Uygulama Sahibi

Bu tip özellikler sayesinde, görev verenlerin ve görev yapanların üzerinde tam hâkimiyet mümkün olmaktadır. Ayrıca, sistemin hız ve performans açısından piyasanın en hızlı ve en güvenli yazılımlarından birini kullanmaktadır.

Bu sistem sayesinde, internet üzerinde proje ve kazanç potansiyeli yüksek bir dijital iş hacmi oluşturmanız mümkündür. Hızla gelişen üye potansiyeli, kısa sürede kazanca dönüştürecek tarzdadır. Düşük bütçeli reklamların dönüşü olarak, site görev yapan ve görev veren üyeyi hızla kazanabiliyor.

Kısaca Özelliklerinden Bahsetmek Gerekirse:

- Üyelik: Üyeler, SMS veya mail aktivasyonu ile sisteme dâhil olurlar. Üyeler, görev verebilir – görev yapabilir. Bu konuda, çift taraflı şekilde hem görev verebilir hem de görev yaparak puan ( kazanç ) sağlayabilirler.
- Dijital Market: Sistem üzerinde, üyelerin satın alabilecekleri tüm dijital ürünler rahatlıkla satılabilir. Bu tamamen, sizlerin yaratıcılığına kalmış bir portföy ile mümkündür. Bizler dijital ürün olarak, Google Play kodlar, oyun paraları, Netflix & BluTV üyelikleri vb. satabiliyoruz. Sizde, daha fazla seçenekle üyelerinize puan karşılığı dijital ürünler satarak sisteme üye bağlılığını arttırabilirsiniz.
- Profil Tamamlama ve Günlük Bonus Sistemi: Üyelerin, profillerini tamamlamaları ve günlük ziyaretleri karşılığında, sisteme bağlı kalmalarını kolaylaştıran yaratıcı bir bonus sistemidir. Oranlar, panelden ayarlanabilmektedir.
- Ödeme Talep ve Kredi Yükleme Özellikleri: Sistemde kazanç sağlayan kullanıcılar 5000 puan ( 5 TL ) alt ödeme limitine ulaşınca, ödeme talep edebiliyorlar. 1000 Puan = 1 TL şeklindedir. Ayrıca, görev vermek isteyen veya dijital mağazadan alışveriş yapmak için Kredi Kartı, Papara, Havale & Eft veya Kripto Para ile ödeme yapabilirler.

- Kanıt Görüntüleme / Onay ve Ret Özelliği: Görev veren her kullanıcı, sistemde görevi tamamlayan kullanıcıların sunduğu kanıtları ( görsel veya videolu ) görüntüleyebilir, görevin talimatına uygun olanlarına onay, aksi durumda olanlara ret verebilir. Bu sayede, işlemler tamamen şeffaf biçimde yürütülmektedir. Reddedilen görevlerin ve tüm görevlerin en son karar mekanizması site yönetimindedir.

 - Kategori Açma ve Birim Fiyat & Kazanç Belirleme: Şuan halin hazırda onlarca kategori zaten açık durumda. İsterseniz, sistem üzerinden birçok alanda müşterilerinizin talebine göre görev kategorileri açtırabilir ve kullanıcılara yaptırabilirsiniz.

Sistemin Satışıyla Devredilecekler ve Danışmanlık Desteği Detayları


Sitemiz, 3300 aktif kullanıcı (her geçen gün artıyor) ve yaklaşık 20-25 civarında sürekli görev veren bir kitleye sahiptir. Tüm kullanıcılar, SMS onaylı ve %100 doğrulanmış üyelerdir. Ayrıca, SMS için NETGSM ve Kredi Kartı ödemeleri için Shopinext entegrasyonlarına sahiptir. Telegram özel botu ile tüm kanala görevlerin anlık bildirimi yapılabilir. İstenirse, tüm kullanıcılara SMS bildirimi de anlık olarak yapılabilmektedir.


- Sistemde Awarder 4 yazılım yüklüdür
- 1 ay kalmış olan Turhost hosting paneli
- Yorumlakazan.NET alan adı
- Telegram Kanalı ve Telegram Botu
- 1 hafta süreli iş geliştirme ve reklam / tanıtım bazlı danışmanlık
- Yönlendirme konusunda destek ( Yazılımcı ekibe bu devir sonrasında yönlendirme yapılır. Ayrıca, ihtiyaç halinde, dışardan yazılım geliştirme / teknik taşıma / iyileştirme / eklenti ve modüller konusunda da bireysel yönlendirme sağlanır. )

Ayrıca, işinizin performansını arttıracak sektörel alandaki öneriler ve yol haritası konusunda da destek sağlanacaktır. En çok dönüş alınan alan ve mecralar, üyelerle iletişim ve destek konuları, ödeme yöntemleri diğer tüm konularda devir sonrası her konuda destek sağlanacaktır.

Satın Alanlar İçin Önemli Noktalar:

Sitemiz, kurumsal şirket dâhilinde hizmet ve yayın yapmaktadır. Bunun nedeni, kullanıcılar açısından güven ortamının sağlanması hem de, ödeme kanalları ( özellikle Sanal Pos ) ve SMS entegrasyonu ( NETGSM ) için kurumsal bir yapı olması şarttır. Eğer varsa öncesinde sahip olduğunuz şirketiniz üzerine, bu servisleri ara vermeden kullanabilirsiniz. Eğer yoksa mutlaka öncesinde şahıs şirketi düzeyinde bir şirket açılışı yapmanızı öneririz.  
Satın alan kişi veya firmaya şuan sistemin barındırılmakta olduğu Turhost servisini tavsiye ederiz. Hız / Performans açısından Türkiye’deki en güvenilir servislerden birisidir. Bu firmadan hizmete devam edilmesi halinde, hizmet devri ( Alandı ve Hosting ) oldukça basittir. Diğer türlü devir işlemlerinde, teknik anlamda sistemin taşınması gerekecektir. Bu konuda, tüm sorumluluk ve iş yükü alıcıya aittir. Ayrıca, sanal pos kullanılacak farklı bir servis için teknik sorumluluk yine alıcıya aittir. Bu konuda yazılım alanında tarafımızca yönlendirme yapılabilir.

Satış Sebebi ve Fiyat:


2020 Ağustos ayında başladığımız serüvenden artık farklı bir iş koluna geçiş sağlanacaktır. Yeni iş kolu nedeniyle YorumlakazanNet projemizle ilgilenmemiz kısıtlı olacağı için bu projeye daha çok değer katabilecek ve değerlendirebilecek birine devretmeyi uygun gördük.


İstenilen Fiyat: 9.000 TL
Ciddi alıcılar ulaşırsa seviniriz.
 

Önerilen Yazılar
Facebook Beğeni ve Abone Kazanma

Facebook Beğeni ve Abone Kazanma

Facebook hala vazgeçilmezliğini sürdürüyor ve özellikle her....

Tiktok Organik İzlenme, Abone ve Yorum Hizmetleri

Tiktok Organik İzlenme, Abone ve Yorum Hizmetleri

Tiktok Organik İzlenme, Abone ve Yorum Hizmetleri 2016 yılında sosyal medya....

Görev Yap

Görev Yap

  Korkmayın! Öyle zor görevler istenmiyor sizlerden. İnternetteki....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.