Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan.net ile Görev Yap Para Kazan!

 

 

Görev sitesi ile para kazanma, son yılların en fazla tercih edilen internetten para kazanma yöntemidir. Evde, dışarıda veya çalışırken mola verdiğiniz 5-10 dakikalık sürelerde kolaylıkla para kazanmanız mümkün. Yalnızca bilgisayar veya akıllı cihazlarınızdan belli görevler yaparak kazanç elde edebilirsiniz.Yorumlakazan.net, basit görevler yaparak hızlı bir şekilde para kazanmanızı sağlayan bir sitededir.

Pek çok işin dijital ortamda yapıldığı günümüzde, internetten para kazanmanın da farklı yolları ortaya çıkmıştır. Evde otururken aynı zamanda ek kazanç elde etmek isteyen birçok insan, çeşitli platformlar üzerinden kolaylıkla para kazanabilmektedir. Yorumlakazan.net de insanlara internetten para kazandıran bir görev sitesi ve ek gelir kaynağıdır. Kısa yoldan para kazanmak isteyen birçok insan Yorumlakazan.net ile kolay bir şekilde ek gelir elde etmektedir.

 

Türkiye’nin En Güvenilir Görev Yapma Sitesi

 

Yorumlakazan.net, görev yap para kazan mantığı ile hizmet veren pek çok site arasından, güvenilirliği ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Ayrıca piyasa fiyatlarına oranla çok daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayan bir sitedir.

Dilerseniz canlı destek hattı ile kolaylıkla yardım alabileceğiniz site, “kullanım kolaylığı” sayesinde popüler bir görev yapma sitesi olmayı da başarmıştır. Piyasada bulunan diğer sitelerinin aksine ödeme alt limitini minimum seviyede tutarak, kullanıcılarına güven vermektedir. Böylece basit görevler yaparak elde ettiğiniz kazancınız en kısa sürede hesabınıza yatmaktadır. Yorumlakazan.net kullanıcılarına kolay yöntemlerle hızlı bir şekilde para kazanma fırsatı sunmaktadır.

Gün içinde dilediğiniz kadar görevi tamamlayarak kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Boş vakitlerinizde birkaç dakikanızı ayıracağınız görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Görev veren firmaların belirlemiş olduğu koşulları adım adım izlemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında yapmış olduğunuz görevi kanıtlamanız istenmektedir. Görevi yaptığınıza dair kanıtınızı yüklediğinizde hesabınıza direkt olarak puanınız yüklenmektedir. Puanlarınız TL’ye dönüştürülür ve ödemeniz hesabınıza TL olarak geçer.

 

Yorumlakazan.net Nasıl Çalışır?

 

 

 • Bir görev sitesi olan Yorumlakazan.net, yapılan “görev” karşılığında “ödül” sistemiyle işlemektedir.
 • Kullanıcıların yapacağı takip, beğeni, yorum, puanlama vs. gibi her bir görev için farklı puanlar bulunmaktadır.
 • Ödeme alt limiti 5TL’dir ve bu fiyat piyasada bulunan diğer sitelere oranla minimum düzeydedir.
 • 5 TL’nin puan olarak karşılığı 5000 puandır.
 • En az 5 TL’ye (5000 puan) ulaşıldığında ödeme talebi oluşturulabilmektedir.
 • Yapılan görevler için “kanıt dosyaları” sisteme yüklenmelidir.Kanıt dosyaları, görevlerin adımları için talep edilen ekran görüntüsü veya videolardır.
 • “Referans sistemi” ile başka kişilerin sisteme kayıt olmasının ardından, yapacağı görevler üzerinden kullanıcıya %10 kazanç verilmektedir.
 • Dijital Market ile sistem üzerinden üyeler için Netflix & BluTV üyeliği, Google Play kodları vs. biriken puanlar ile satın alınabilmektedir.
 • Ek olarak siteye günlük ziyaretlerde ve profil tamamlama işlemi sonrasında bonus puanlar verilmektedir.
 • Yorumlakazan.net hem kullanıcılara görev yaparak para kazandırmakta, hem de görev veren firmaların büyümesine olanak sağlamaktadır. Yapılan görevler ile hem firmaların ihtiyaçları giderilmekte hem de görev yapan kullanıcılar hızlı bir şekilde para kazanmaktadır.

 

Görev Veren Firma


 

Yorumlakazan.net bir görev yapma sitesi olmakla beraber, görev vermenizi de sağlamaktadır. Görev verecek olan firma, ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcıya görevler oluşturmaktadır. Bu ihtiyaçlar sosyal medya üzerinden beğeni, yorum vs. olabilirken, bir web sitesinin tıklanması ya da bir uygulamanın indirilmesi de olabilmektedir. Tamamen görev veren firmanın ihtiyaçlarına göre görevler oluşturulmaktadır.

 

Görev Yapan Kullanıcı

 

Kullanıcılar sitede yapacağı her bir görev başına belli puanlar almaktadır. Bu puanların ödeme alt limitini geçmesinin ardından kazanç verilen hesaba yatırılmaktadır. Günde birkaç görev tamamlayarak çok kısa bir sürede alt limite ulaşılması, sitenin en fazla tercih edilen siteler arasında yer almasını sağlamıştır. Bu açıdan kullanıcılar için güvenilir bir sitedir.

 

Görev Yaparak Para Kazanma


 

Görev sitesi ile para kazanma oldukça hızlı ve basit bir şekilde gerçekleşmektedir. İlk aşamada sisteme üye olunması gerekmektedir. Üyelik tamamlandıktan sonra çeşitli firmaların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış görevler karşınıza çıkmaktadır. Bu görevler sosyal medya platformları, forum ve web siteleri vs. üzerinden istenilebilmektedir.

 

 • İnstagram Görevi

Ana sayfadan ulaşabileceğiniz İnstagram görevinin üzerine tıkladığınızda görev yönergelerine ulaşabilirsiniz. Bu yönergelerde genel olarak; verilen hesabı takip et, beğeni ve yorum yap gibi görevler bulunmaktadır. Göreve git butonunu tıkladığınızda hesaba yönlendirilirsiniz.

Görevi tamamladıktan sonra her talimat için aldığınız ekran görüntülerinin yüklenmesi gerekmektedir. Bunun için de alt kısımdaki görevi kanıtla alanından kanıt dosyalarını yükleyebilirsiniz.

 

 • Twitter Görevi

Görev yap para kazan mantığı ile yapılabilecek bir diğer görev ise Twitter görevidir. Genel olarak firmaların istediği görevler istenilen metnin Twitter hesabında paylaşılmasıdır. Ancak yeni açılan hesaplar kabul edilmemektedir. İşlemi yapmak için göreve git butonuna tıklanması gerekmektedir. Görev yapıldıktan sonra görevi kanıtla kısmından, görevin yapıldığına dair kanıt dosyaları yüklenmelidir.

 

 • Telegram Görevi

Telegram görevi için kullanıcıdan istenilen işlem; göreve git butonunu tıkladıktan sonra, verilen linke tıklanarak botun başlatılmasıdır. Daha sonra botun başlatıldığına dair 1 adet ekran görüntüsünü, görevi kanıtla alanından dosya olarak yüklenmesi gerekmektedir.

 

 • Facebook Görevi

Facebook üzerinden yapılacak görev oldukça basittir. Görev yapma sitesi tarafından istenilen talimatları adım adım izleyerek puanları kazanabilirsiniz. Göreve git butonuna tıkladıktan sonra istenen sayfayı takip etmeniz istenir. Daha sonra 1 gönderi beğen ve 1 arkadaşını etiketle şeklindeki diğer talimatları da gerçekleştirmelisiniz. 2 görsel kanıtını yükledikten sonra görev başarılı sayılmaktadır.

 

 • Youtube Görevi

Görev yap para kazan işlemi için bir diğer görev ise Youtube görevidir. Youtube görevi için göreve git butonuna tıklanmasının ardından yönlendirilen hesabı takip etmeniz istenir. Ardından bir gönderi beğenilmesi ve en az 10 kelimeden oluşan anlamlı bir yorum yapılması istenir. Görevin tamamlandığına dair ekran görüntülerini sisteme yüklemenizin ardından görev tamamlanmış olacaktır.

 

 • Forum/Blog Görevi

Görev yapma sitesi görevlerinden bir diğeri forum veya blog görevidir. Oldukça basit olan görev, görev yönergeleri alanında detaylı olarak verilmektedir. Genel itibariyle verilen forum veya blog sayfaları için en az 10 kelimelik anlamlı yorum yapılması ve puan verilmesi istenmektedir. Sonrasında kanıt dosyasının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

 

 • Web Site Görevi

Web site görevi için kullanıcıdan talimatlar şu şekildedir: Google ana sayfasına gidilerek arama butonuna kullanıcıdan istenen kelimenin yazılması. Çıkan sonuçlar arasından istenilen adrese tıklanması. Sitede 1 dakika süre geçirilmesi. Bu 2 görevin ardından 2 ekran görüntüsünün sisteme yüklenmesiyle birlikte görev başarılı bir şekilde yerine getirilecektir.

 

 • Google İşletme Görevi

Google İşletme görevi için kullanıcının göreve git butonuna tıklaması gerekmektedir. Görev talimatı ise verilen işletme ile ilgili en az 20 kelimelik olumlu yorum ve puanlama yapılmasıdır. Bu işlemlerin ardından ekran görüntüsü ile kanıtlanmış dosyaların siteme yüklenmesi gerekmektedir.

 

 • Android İndirme Görevi

Görev sitesi ile para kazanma işlemi için yapılabilecek bir diğer görev android indirme görevidir. Oldukça basit olan bu görev için görev talimatında yer alan işlemlerin dikkatli bir şekilde okunması gerekmektedir. Göreve git butonuna tıkladıktan sonra, Google Play Store üzerinden firmanın istediği uygulamayı indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Ardından en az 20 kelimelik olumlu ve anlamlı bir yorum yapmanız ve 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Görevin ardından kanıt dosyaları yüklenmelidir.

 

 • IOS İndirme Görevi

IOS indirme görevi için talimatları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra, göreve git butonunu tıklamalısınız. Daha sonra verilen link üzerinden uygulamanın mağazasına giderek uygulamayı indirmelisiniz. Kaydolduktan sonra uygulamada 1 dakika geçirmelisiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra istenilen kanıt dosyalarını sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Yorumlakazan.net ile birkaç dakikada görev yap para kazan! Verdiğin banka veya Papara hesabına paran 1 gün içerisinde yatırılsın…

Önerilen Yazılar
Coin Haberleri ve Bitcoin Haberlerinin Adresi CoinKolay

Coin Haberleri ve Bitcoin Haberlerinin Adresi CoinKolay

Coin haberleri, hızlı ve yüksek kazançlar getiren kripto para....

Hazır Makale Satışı | Web Sitelerinizin Ziyaretçilerini Arttırın

Makaleyaz.net platformu ile web sitelerinizin trafiklerini yükseltin. Onlarca....

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram Takipçi Arttırma

  İnstagram hesabınız var ama takipçi sayısı az olduğu için....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.