Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

V3 versiyondan , V4 versiyona geçerken veritabanından - sistemin genel dosyalarına kadar birçok alan değiştirilmiştir. En son işlemlerden öncesinde ( taşınmadan önce ) , tüm kayıtlar eski sistem üzerinden kayıt altında tutulmaktadır. Aktarımlarda, özellikle kredi aktarımları , yeni sistem de puan karşılığı olarak aktarıldı. Bu alanda bazı ufak tefek hatalar yaşandı. O nedenle kontrol amaçlı, elimizdeki eski yedek veritabanından bu tip bildirim durumlarında kontroller sağlanacaktır. Kimsenin mağdur edilmemesi için elimizden gelen azami gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Eski görevlere ne oldu?

Görev veren arkadaşlarımızın V3 'teki tüm görevleri kapatılmıştır. Kendilerine, görev yapanların kazançları düşülerek geri kalan kredileri hesaplarına iade edilmiştir. Yeni sistemde , sıfırdan görev açımı yapabilirler. Yaşadıkları herhangi bir sorunda, destek alanından ticket açarak veya canlı destekten her zaman yazabilirler.

Ne tür geliştirmeler oldu?

YorumlaKazan.NET tamamen puan sistemine geçmiştir. 1000 puan = 1 TL mantığı ile işlemler devam edecektir.

* Görev veren arkadaşlarımızın en çok talep ettiği özelliklerden biri olan , görevlerini takip edebilme özelliği gelmiştir. Artık, verdikleri görevlerde onay veya ret yetkisi onlardadır.
( Yoğunluklarından ötürü işlem yapamadıkları tüm görev değerlendirmeler tarafımızdan 48 saat içerisinde yapılır. )
* Günlük bonus gelmiştir. Artık sadece siteye girip, bonus al diyerek dahi kazanabilirsiniz.
* %10 referans kazancı özelliği 2021 boyunca aktit olacaktır. Sizin referans kodunuz ile sisteme üye olan arkadaşlarınızın, ilk görevlerinden sonraki her tamamladıkları görevlerden o görevin tutarından %10 ekstra puan pasif kazanç olarak size yansıyacaktır.
* Market özelliği aktif olmuştur. Kazanılan veya sahip olunan puanlar ile, dijital market alanından beğendiğiniz bir ürünü satın alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.
* Banka hesaplarına veya Papara hesabınıza para çekme özelliği geliştirilmiştir. Sahip olduğunuz puan karşılığı tüm tutarı küsürat dahi olsa hesabınıza çekebilirsiniz. 5000 puan ( 5 TL ) alt ödeme limiti 2021 boyunca da devam edecektir.
* Görev verme aşamasında, üye rankı, cinsiyeti, şehir, yaş aralığı vs. gibi birçok filtrede görev verebilirsiniz. Bu sayede, sistemde tam olarak isteklerinize uyan kullanıcılara görevler gösterilecektir.
* Üyelerin tamamına profil gelmiştir. Profilinizi eksiksiz doldurmanız karşılığında 300 puan ( 0.30 TL ) anında hesabınıza yansır.
* Görev veren arkadaşların görevleri artık onay beklemeden direkt aktif olacaktır. Bu sayede, vereceğiniz görevler anında sisteme düşer. O yüzden, gereken düzenlemeleri formlarda istenen gibi, açıklamaları da en net şekliyle belirlemeniz son derece önemlidir. Görev aşamasında, yasak olan görev türleri S.S.S alanımızda belirtilmiştir. Bu konuda dikkatli olunması rica olunur.

Bu tip geliştirmeler ve aradan geçen zaman zarfında kullanıcılarımızın sabrı , anlayışı için şimdiden sonsuz teşekkür ederiz. Bundan sonraki aşamalarda, sorunsuz bir işlem yapabileceğiniz daha stabil bir sistem sizi bekliyor olacak.

Pek yakında, sitemizin Telegram kanalı da otomatik görev bildirimi olarak aktif olacaktır. Ayrıca, mobil uygulamamız da güncellenerek kullanımıza sunulacaktır.


 

Önerilen Yazılar
Görev Yaparak Para Kazanmak

Görev Yaparak Para Kazanmak

    Birçok kişi kolay yoldan para kazanmanın yollarını....

Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan.net ile Görev Yap Para Kazan!     Görev sitesi....

Ceza Alanlar - Genel Bilgilendirme Konusu

Ceza Alanlar - Genel Bilgilendirme Konusu

Bu alanda, sitedeki aykırı ve yasak davranışlarından ötürü ceza....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.