Görev Yaparak Para Kazanmak

Görev Yaparak Para Kazanmak

 

 

Birçok kişi kolay yoldan para kazanmanın yollarını aramaktadır. Bunun için pek çok çeşit alternatif bulunmakla birlikte diğer bir alternatifte yorumlakazan.net sitesi üzerindeki görevleri yerine getirmektir. Görev yaparak para kazanmak yapılabilecek en kısa yoldan para kazanma yollarından biridir. Basit görevler yaparak kolay birikim yapmak bu yolla mümkün olabilmektedir.

Görev Yap Kazan

Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılar, pandemi döneminde zorlu süreçlerle insanlar ek bir kazanç kapısı aramaya başlamışlardır. İnternette para kazanmakla ilgili birçok yöntem bulunmaktadır. Kişiler bu yöntemlere göre kolay yoldan ek gelir sağlayacak iş kapıları aramaktadır.

Aranan görevlere ilave, aranan ek gelir kapısının içinde görev yapanın da, görev verenin de kazanmış olduğu yorumlakazan.net te basit görevler yerine getirerek, piyasa fiyatının üstünde görev kazancı elde etmek mümkün olabilmektedir.

İnternet sitesi içerisinde sürekli yenilenen görevler firmalar tarafından sisteme eklenmekte, bu sayede bu görevleri yerine getirerek para kazanmak mümkün olabilmektedir.

Görev Yap Para Kazan

Görev yaparak para kazanmak en kolay ve kısa yoldan para kazanma işlemlerinden biridir. Bu sayede hem firmalar şirketlerini daha da büyütme imkanı bulabilmekte, hem de bireysel kullanıcılar görev yaparak para kazanabilmektedir.

Görev yaparak para kazanmak için 5000 altın puana ulaşmak gerekmektedir. 5000 puan 5 TL demektir. 5000 puanı topladığınız takdirde dilediğiniz zaman ödeme talebi oluşturarak belirtmiş olduğunuz banka hesabına veya papara hesabı üzerinden ödeme alınabilecektir. Bu şekilde sık sık verilen görevleri yaparak hemen para kazanmak mümkün olabilmektedir.

Site üzerinde sürekli çeşitli görevler yer almaktadır. Her görev için farklı puan sistemi uygulanmaktadır. Hangi görev yapılırsa o göreve verilen puan hesaba yansıyacaktır. 5000 puana ulaşıldığı takdirde de biriken paranın istenilen tutarı çekilebilecektir.

Verilen görevi yerine getirmek için, istenilen görev seçilip ekran üzerinden göreve git seçeneği seçilmelidir. İstenilen talimatlara göre görev yapıldıktan sonra istenilen kanıtların dosyaları seç seçeneği ile sisteme yüklenmesi istenmektedir.

Görev veren firma yapılan görevi ve kanıtı inceleyerek olumlu bulduğu takdirde, yapılan görevi onaylayacaktır. Bu sayede birikim yapmak çok daha eğlenceli ve kolay olmaktadır.

Görev yaparak para kazanırken ekstra para kazanmakta mümkün olabilmektedir. Site üzerinde yer alan referans sistemi ile referans sistemine eklenilen kişiler görev yaptıklarında her yaptığı görevden %10 kazanç sağlanmaktadır. Bu da para kazanmayı çok daha kolay hale getirmektedir.

Yorumlakazan.net internet sitesinde pek çok görev alternatifi bulunmaktadır.

  • Site Ziyareti ve Organik Site Ziyareti: Bu görevin amacı firmalar tarafından belirlenen ve sisteme yüklenen görevi istenilen talimatlar doğrultusunda ziyaret ederek verilen görevi yerine getirmektir. Burada sistem tarafından bu görevin yapıldığına dair kanıt sunulması gerekmektedir.

Görevi yapmak için ekran üzerinde yer alan göreve git seçeneği seçilerek göreve başlanmaktadır. Genelde istenilen kanıtlar, firmanın google üzerinden arandığına dair ekran görüntüsü, sitenin ziyaret edildiğine dair site içerisinden 2 sayfanın ekran görüntüsünün alınıp sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Bu tür işlemin amacı verilen görevin yerine getirilip getirilmediğinin ispat edilmesi ve işin daha ciddiye alınarak yapılmasıdır.

  • İşletme Yorum ve Blog Görevi: Bu görevin amacı firma tarafından sisteme yüklenen firma blogunun ziyaret edilerek verilen açıklamalar doğrultusunda, firmanın istediği görevleri yerine getirmektir.

Genelde firma tarafından istenilen görevler, blog sitesinin ziyaret edilmesi, ziyaret edilen siteye 5 yıldız verilerek yorum yapılmasıdır. Bu görev yerine getirildikten ve site ziyaret edildikten sonra, sitenin ziyaret edildiğine dair ve yorumun yapıldığına dair ekran görüntüsünün alınarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

  • Telegram Görevi: Telegram görevi ile ekran üzerinde telegram botu başlat seçeneği seçilerek görevin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bot başlatıldığına dair ekran görüntüsünün alınarak sisteme yüklenerek görevi tamamlanması gerekmektedir. Firma yapılan görevi ve kanıtı inceleyerek doğru bulduğunda onay verecektir. Firmanın bu görev için verdiği puan hesaba geçecektir.
  • İnstagram görevi: İnstagram görevi ile istenen instagram sayfasının takibe alınarak, sayfa içerisindeki herhangi bir gönderinin beğenilmesi istenmektedir. Sayfa üzerinde beğenilen göreve istenilen kişi sayısı kadar kişi eklenmesi istenmektedir. Tüm bu işlemlerin yapıldığına dair ekran görüntüsünün sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Firmaların görevlerle ilgili istedikleri açıklamalar kısmında yazmaktadır. O talimatlara uyulması gerekmektedir.

  • Facebook Görevi: Site içerisinde yapılması istenen görevlerden biri de facebook görevidir. Burada görev verenler, görev yapanların facebook hesaplarında kendi facebook sayfasının paylaşılmasını isterler. Ayrıca paylaşılan facebook sayfasının altına arkadaş etiketlenmesini istemektedirler.

Görev yapıldığına dair ekran görüntülerinin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Yapılan görevlerin geri çekilmesi yasaktır. Takibe alınan instagram, facebook ve youtube gibi sayfaların görevden sonra takibinden çıkılması istenmeyen bir durumdur. Böyle bir durumda site üzerindeki hesap silinecektir.

  • Konu Açma Görevi: Firmalar bu görev ile belirttikleri site üzerinde konu açılmasını istemektedirler. Açıklamalar kısmındaki talimatlar yerine getirilerek kanıtların sayfaya yüklenmesiyle görev tamamlanmış olacaktır.

Belirtilen görevler gibi daha birçok görev sistem üzerinde yer almaktadır. Görev yaparak para kazanmak, belirtilen açıklamalara göre görev yerine getirildiğinde çok kolay olmaktadır. Görev yaparak para kazanmak için gerçek hesap üzerinden işlem yapmak gerekmektedir. Sahte hesap açılarak görev yapılması, görev yapılan siteden uzaklaştırılmaya sebebiyet verecektir.

Firmalar görev vererek işlerini daha da büyütmek isterler ve bu isteklerini de gerçek hesabı ile işlem yapanlar üzerinden gerçekleştirmek isterler. Para kazanmak için böyle kolay bir yöntemin bulunması ve bunu layığıyla yerine getirilmesi, firmaların ve müşterilerin yapılan işi ciddiye alması ve güven vermesi açısından her zaman kazandıran bir yöntem olacaktır.

 

 

 

Önerilen Yazılar
Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

V3 versiyondan , V4 versiyona geçerken veritabanından - sistemin genel....

Facebook Organik Takipçi, Yorum, Beğeni ve Tavsiye Hizmetleri

Facebook Organik Takipçi, Yorum, Beğeni ve Tavsiye Hizmetleri

  Facebook dünyada 2.7 milyar kullanıcı sayısına sahip en....

Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan ile Görev Yap Para Kazan

Yorumlakazan.net ile Görev Yap Para Kazan!     Görev sitesi....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.