Görev Yaparak Para Kazanma

Görev Yaparak Para Kazanma

Görev Yaparak Para Kazanma

 

Pandemi döneminin yaşandığı son zamanlarda işsizliğin de giderek artması, kişilerin ek bir gelir arayışına girmesine neden olmuştur. Görev yaparak para kazanma kişilere hem kolay, hem de hızlı bir şekilde para kazanmanın yolunu açmaktadır. Bu yöntem ile günde sadece birkaç basit görevi yaparak kazanç sağlamak mümkün olmaktadır.

Görevi Yap Para Kazan

İnternetten para kazanma yolları birçok kişi tarafından en çok aranılan konular arasında yer almaktadır. Öyle ki gerçek hizmet sağlayan internet sitesi bulmak bir hayli zordur. Bu işi en iyi başaran sitelerin başında yorumlakazan.net tarafından desteklenen görev yaparak para kazanma gelmektedir.

Her şeyden önce kişilere güven aşılayan site, canlı destek hattı ile para kazanmak için gerekli desteği vermektedir. Kişilere yaptıkları görev başına altın puan verilmekte bu puanlar 5000 olduğunda dilediğiniz zaman tutarı çekebilme imkanı sunulmaktadır. Bu işlem için alt limit 5 TL’dir.

Organik Site Ziyareti ve Yorum

Görev yaparak para kazanma aşamasında yorumlakazan.net tarafından sunulan en basit görevlerin başında organik site ziyareti gelmektedir. Bu göreve başlamak için öncelikle görevle ilgili talimatları doğru bir şekilde okumak gerekir. Bu talimatlar genel olarak görev sayfasındaki ‘’göreve git’’ butonunun tıklamasıdır.

Açılan Google sayfası üzerinden belirtilen şekilde site aramasının yapılması gerekir. Ardından arama sayfasının tıklanmış hali ile ekran görüntüsü alınmalıdır. Site içerisinde gezildiğine dair 2 görsel ve yapılan yorumun da ekran görüntüleri görevin alt kısmında yer alan ‘’görevi kanıtla’’ bölümünde dosyaları yükleyerek görev tamamlanmaktadır.

Google İşletme  Yorum ve Puan Görevi

Görev yaparak para kazanma diğer basit görevlerinden biri ‘’Google İşletme Görevi’’ olmaktadır. Bu basit görev için ‘’Şimdi Başla’’ butonu seçilmeli, ardından istenilen talimatlar sırasıyla yerine getirilmelidir.

Google işleme görevinde genel görevler, işlemenin profiline gidilerek işletmenin verdiği hizmetler hakkında en az 15 kelimelik memnuniyet bildiren yorum yazılmasıdır. Bu işlemin sonunda işletmeye 5 puan verilerek, bu işlemlerin yapıldığına dair ekran görüntülerinin dosyaları seç butonuyla yüklemesinin yapılması gerekir.

Blog Yorum Görevi

Yorumlakazan. net kolay bir şekilde para kazanmanın yollarını sunarken, bu anlamda diğer bir görev blog yorum görevi olmaktadır. Bu görevi yerine getirmek için görev üzerine gelerek ‘’göreve git’’ butonu seçilmelidir.

Açılan sayfa üzerindeki siteye gidildikten sonra, belirli veya herhangi bir içeriğe en az 10 kelimelik olumlu yorum yapılması gerekmektedir. Görevler yerine getirildikten sonra ekran görüntüleri dosyaları seç butonuyla sisteme yüklenmelidir. Bundan sonra sadece yetkilinin görevi onaylaması beklenmelidir.

Sosyal Medya Paylaşım, Yorum, Takip Görevi

Görev yaparak para kazanma için sosyal medya paylaşım görevi oldukça basit görevler arasındadır. Bu görev için ‘’göreve git’’ seçilmeli belirtilmiş olan metin sosyal medya hesabında paylaşılarak 2 kişinin etiketlenmesi gerekmektedir. İşlemin yapıldığına dair ekran görüntüleri dosyayı seç butonuyla sisteme yüklenmelidir.

Görevlerden başarılı sonuç alabilmek için, istenilenleri gerçek hesap ile yaparak ekran görüntülerinin mutlaka alınması gerekir. Aksi halde yapılan görevler başarısız sayılıp puan kazanma işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Youtube Görevi

Youtube görevi görev yaparak para kazanma açısından son derece basit bir görevidir. Bu basit görevi yerine getirmek için ‘’göreve git’’ butonu seçilmeli ve talimatta belirtilen hesabın takibe alınması gerekmektedir.

Hesaba dair bir gönderi beğenilerek, beğenilen gönderinin altına en az 10 kelimeden oluşan bir yorum yazılması ve bir arkadaşın etiketlenmesi gerekir. Diğer görevlerde olduğu gibi ekran görüntülerinin sisteme yüklenmesiyle görev tamamlanmış olacaktır.

İnstagram Takip, Yorum, Beğeni Görevi

Birçok kişi sosyal medya hesaplarını her gün aktif olarak kullanmaktadır. Bu sosyal medya hesapları bazen ek bir kazanç kapısı olabilmektedir. Şöyle ki, instagram görevi için belirtilen hesabın takibe alınması gerekir.

Takibin ardından hesap sahibi tarafından paylaşılan herhangi bir gönderi beğenilip altına yorum yapıldığı ve 1 arkadaş etiketlendiği takdirde bu basit görev tamamlanmış olacaktır. Alınacak olan ekran görüntülerinin de sisteme yüklenmesinden sonra görev başarıyla yerine getirilmiş olacaktır.

Facebook Paylaşım, Yorum, Takip, Beğeni Görevi

Facebook görevi görev yaparak para kazanma için oldukça kolay bir görevdir. Facebook’ta gezinirken herhangi bir zaman kaybetmeden kolay yoldan para kazanılabilmektedir. Görevin yerine getirilebilmesi için, ‘’göreve git’’ butonu seçilmeli ve talimatlarda yer alan sayfa takibe alınmalıdır.

Takibin ardından Facebook’ta paylaşılan bir gönderi beğenilerek 1 arkadaş etiketlendiğinde görev tamamlamış olacaktır. Tüm bu işlemlerin yapıldığına dair ekran görüntüleri ‘’dosyaları seç’’ seçeneğiyle sisteme yüklendiğinde görev tam anlamıyla tamamlanmış olacaktır.

Telegram Görevi

İnternet aracılığıyla görev yaparak para kazanma telegram görevi yaparak da sağlanmaktadır. yorumlakazan.net sitesi üzerinde yer alan telegram görevini yapmak için, göreve git seçeneğinin ardından belirtilen linke gidilerek botu başlatmak gerekmektedir.

Botun başlatıldığına dair ekran görüntüsünün sisteme yüklenmesiyle görev başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Görev yaparak para kazanma kısa yoldan para kazanmanın en güvenilir yollarından biridir. Bunun için önce para kazanmayı istemek gerekmektedir.

 

Önerilen Yazılar
İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagram Takipçi Arttırma

  İnstagram hesabınız var ama takipçi sayısı az olduğu için....

Youtube Görevleri ile Para Kazanmak

Youtube Görevleri ile Para Kazanmak

İnternette para kazanma yöntemleri konusunda, birçok farklı alternatif....

Görev Yap

Görev Yap

  Korkmayın! Öyle zor görevler istenmiyor sizlerden. İnternetteki....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.