Görev Yap

Görev Yap

 

Korkmayın! Öyle zor görevler istenmiyor sizlerden. İnternetteki boş vaktini kazanca çevirmek isteyen herkes için, görev yap kazan tarzında birçok alternatif web sitesi mevcut. Peki, bu görev siteleri için ortak özellik nedir?

* Üye olmak ve üyeliği doğrulamak.
* Kullanıcı paneline giriş yaparak, önce profil bilgilerinizi düzenlemek. (Yorumlakazan.net, profilini eksiksiz dolduran her kullanıcıya anında 300 puan (30 krş.) hediye ediyor.)
* Ardından, görev ana sayfasına gelerek sizler için en uygun görevlere tıklayarak göz atın.
* Beğendiğiniz göreve tıkladığınızda, karşınıza talimatlar çıkar.
* O talimatları eksiksiz uygulayarak, görevi kontrole gönderin.
* Kısa bir süre sonra görev veren kişi veya site yönetimi tarafından, kanıtlarını kontrol edilerek göreviniz için onay veya ret işlemi yapılır.


Başarılı sayılan her görev sonrasında, o görev için belirlenmiş puan tutarı site üyelik hesabınızdaki kazançlar alanına yansır. Toplamda 5000 puan (5 TL) olduğunda, artık para çekme talebinde bulunabilirsiniz. (Yorumlakazan.net sitesinde, alt para çekme limiti daima 5 TL olacaktır. )

Bu görevler ne için isteniyor veya yaptırılıyor?

Görev yap kazan siteleri, sizlerin kazanca ihtiyaç duyduğu gibi bazı dijital işlemlere ihtiyaç duyan görev verenlere de aracılık etmektedir. Yani, aslında ihtiyaç sahipleri (Biri işlem, diğeri kazanç hedefleyen) için ortak buluşma noktası dersek yanlış olmaz.

Takipçi kazanmak, abone sayısını arttırmak, beğeni ve yorum ile profillerini canlandırmak isteyen birçok kişi bu yüzden görev siteleri kullanmaktadır.

Tamamen doğal yöntemlerle yapılan bu tarz işlemler, hep sahibi oldukları hesabı geliştirmekte hem de internet üzerindeki bilinirliklerini arttırmaktadır. Onlar açısından en cazip tarafı ise, bu işlemlerin gerçek kişiler tarafından yapılıyor oluşu.

* Talimatlarına uygun işlemler yaptırabilirler.
* İşlemi yapanlar, tamamen gerçek kişiler.
* İşlemler birden ve kontrolsüz yapılmaz. O yüzden, hesapların gelişmesinde de organik yani doğal bir büyüme sağlanmış olur.
* Ayrıca, kontrol kendi ellerindedir. Uygunsuz görev kanıtlarını eleyerek, tam olarak istenilen işlemlere ulaşabilirler.

Görev yap kazan sitelerinde, bu tip avantajlar diğer servislere nazaran hem daha faydalı hem de daha çok kontrol altında olan tarzdadır. O yüzdendir ki, son zamanlarda en çok tercih edilen servisler arasında her zaman görev siteleri ön plana çıkar.

 

Önerilen Yazılar
Multi Üyelik 3 Adet Hesap Silinmiştir

Multi Üyelik 3 Adet Hesap Silinmiştir

Eray - Emreornek - ibrahimesendemir  3 üyelik, tek kişi tarafından....

Yorumlakazan, yeni sistemi ile karşınızda

Yorumlakazan, yeni sistemi ile karşınızda

Sitemiz, birkaç günlük bakımdan sonra yenilenmiş arayüzü,....

Ceza Alanlar - Genel Bilgilendirme Konusu

Ceza Alanlar - Genel Bilgilendirme Konusu

Bu alanda, sitedeki aykırı ve yasak davranışlarından ötürü ceza....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.