Görev Sitesi

Görev Sitesi

Görev Sitesi

İnternet ortamında, en yeni son zamanların en popüler pasif ve aktif gelir kaynağı olan görev siteleri hakkında biraz detaylara inelim mi?

Görev siteleri, aslında internet üzerinde bir nevi kazan- kazan sistemlerine örnektir. Yani, görev veren tarafın kendi ihtiyaçlarına yönelik işlemleri, görev sitesi aracılığı ile o sitenin üyelerine yaptırabildiği bir mecra.

Görev veren; takipçi, retweet, yorum, beğeni, izlenme ve aboneliğin yanı sıra alternatif birçok konuda dijital dünyadaki ihtiyaçları için görev sitesi üyelerine bazı talimatlar yayınlar. Bu talimatları eksiksiz yerine getiren her kullanıcı, o görev için ön görülmüş olan puan veya tutarı hanesine yazdırır.
 

Görev Sitesi ile nasıl para kazanılır?
 

Öncelikle sizlerden istenen, o siteye üye olmanız. Üye olduktan sonra, hesabınızı doğrulamanız beklenir. Görev siteleri üzerinde, tüm işlemler doğrulanmış yani gerçek kişi olan üyeler kazanç sağlayabilirler. Doğrulanmış her üye, üyelik paneline giriş yaptığında karşısında görev başlıklarını görecektir. Bu görev başlıklarına tıklandığında, karşınıza tekrardan bir talimat sayfası ve kanıt ekleme alanı açılır.

* Görev sitesi ile para kazanmak için, bu talimatlarda yazanları eksiksiz yerine getirmeniz şart.
* Talimatları yerine getirdikten sonra, sizden istenen kanıt görüntüleri (Bunlar genellikle ekran görüntüsüdür.) kanıt yükleme alanından sisteme yüklenir. Bazen, bu kanıtların sayısında farklılık olabilir. 1-3 arası görsel olarak veya video kaydı istenebilir. Bu konuda, talimatlara dikkat etmek son derece önemli elbette.
* Kanıt yükleme işlemi esnasında, birde görev sitelerinde açıklama alanları vardır. Talimatlarda, bu açıklama alanına ne iletmeniz gerektiği mutlaka yazacaktır. Onun için, talimatları yükleyip onaya göndermeden önce mutlaka o açıklama alanını doldurun.

Bu işlemlerin ardından, artık sıra görev verende. Her görev veren kişi, bu kanıtları tek tek inceleyerek uygun olanları onaylar. Uygun olmayanlar için, açıklama yazarak ret işlemi uygular.

Görev yaparak para kazanmak için, bu tür siteleri gün içerisinde veya en azından birkaç günde bir ziyaret etmek son derece önemli.

Görev Siteleri güvenilir mi?

Bu konuda samimi olmakta fayda var. Sonuçta, sizin tarafınızdan emek harcandığı gibi, görev verenler tarafından da emek ve para harcanıyor. Burada önemli olan, görev sitesi hakkındaki yorumları kısaca araştırmaktır.  Örneğin; yorumlakazan.net görev sitesi 1 yılı aşkın süredir tek bir olumsuz yorum dahi almamış, bu alanda sistematik ve güvenilir imaj çizen nadir sitelerden biridir.

 


Peki, hangi görev siteleri güvenilmezdir?

* Ödemeleri düzenli yapmayan.
* Uçuk miktarlarda ödeme alt limiti uygulayan
* Günlük ziyaret bonusları, referans üye kazançları gibi alternatif kazanç imkanları sağlamayan.
* İletişim kanalları pasif, Ticket (Destek Bildirimi) dönüşleri çok ağır veya hiç olmayan.

Bu tip görev siteleri sizler için uzak durulması gerekenlerdir. Bu tip siteler, genellikle sizlerin emeğini sömüren ve sadece para kazanmak üzerine kurulmuş sistemlere sahip olurlar. Unutmayın, her görev sitesi aynı güvenilirlikte değildir. Mutlaka, forumlarda, bloglar da ve internet üzerindeki diğer mecralarda öncelikle bir araştırma yapın o site hakkında.

Yorumlakazan.NET Güvenilir Mi?

2018 Ekim ayından bu yana yayında olan ve binlerce üyeye sahip içerik alım-satım platformu Makaleyaz.NET ‘in iştiraki olan projelerden biridir. Bu nedenle, yapılacak en ufak bir kötü yorum bünyesinde bulunduğu şirketi güven açısından son derece etkileyecektir. Düzenli ödemeler, düzenli destek açıklamaları ve sürekli bildirim yapılan blog sayfası ile yorumlakazan.net piyasanın en güvenilir görev siteleri arasında yerini almıştır. Yapacağınız ufak bir araştırma neticesinde, hakkında tek bir şikayet veya ödeme sorunu olmadığını sizlerde görevilirsiniz.

 

Önerilen Yazılar
Görev Yap Para Kazan | Görev Ver Hep Kazan

Görev Yap Para Kazan | Görev Ver Hep Kazan

Görev yap para kazan sistemine hoş geldiniz. Yeni kazanç sistemi olan....

Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

Sistem güncellemesi sonra yaşanacak sorunlar hakkında

V3 versiyondan , V4 versiyona geçerken veritabanından - sistemin genel....

Referans Üye Kazanma Hizmetleri

Referans Üye Kazanma Hizmetleri

  Referans Üye Kazanma Hizmetleri Günümüzde internet....

© 2020 YorumlaKazan.NET | Tüm Hakları Saklıdır.